Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos projekto „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“ priemonių įgyvendinimas sėkmingai tęsiamas. Trečioji projekte dalyvaujančių mokyklų vadovų ir mokytojų komandų išvažiuojamoji metodinė kūrybinė laboratorija spalio 25 d. įvyko Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje. Lydija Merfeldienė, KTU Vaižganto progimnazijos direktorė, ne tik pristatė savo progimnazijos istoriją, jos savitumą, bet ir pasidalijo sėkmingo bendradarbiavimo su Kauno technologijų universitetu patirtimi. Renginio dalyviai lankėsi Kauno technologijos universiteto moksleivių laboratorijoje, kurioje KTU „Akademinės pažangos centro“ direktorė Vilija Dabrišienė kartu su studentais papasakojo, kaip bendradarbiaujant su progimnazijos gamtos mokslų mokytojais mokiniams sudaroma galimybė reguliariai naudotis laboratorija. Šalies mokyklų atstovams buvo pademonstruota, kokius laboratorinius darbus studentų padedami atlieka mokiniai šioje laboratorijoje. Progimnazijos vadovai papasakojo, kad bendradarbiaujant su KTU mokiniams buvo organizuojama Vasaros edukacinė mokykla.

Šio susitikimo metu buvo išklausyta keletas mokytojų pranešimų apie pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą progimnazijoje, kryptingo meninio ugdymo su architektūros specializacija programos įgyvendinimą, informacinių technologijų ir dalykų integraciją bei sveikos gyvensenos integraciją progimnazijos ugdomajame procese. Mokiniai pristatė svečiams savo kūrybinius bei projektinius darbus: „Lietuvos sodybų ir statinių pavadinimai tarmėse“, „Senosios Šančių kapinės. Paveldo išsaugojimas“, „Gražiausi Lietuvos ir Europos architektūriniai paminklai“ (anglų kalba), „Ar ne per sunki mano kuprinė?“ Projekto dalyviams skambėjo mokinių įtaigus žodis, dainos, džiugino šokis. Apibendrindami šio turiningo susitikimo patirtį, mokyklų atstovai pažymėjo, kad dalyvaujant projekte įdomu buvo aplankyti kitas šalies mokyklas,  pamatyti jų edukacinių erdvių sprendimus, kultūros ypatumus, susipažinti su ugdymo turinio įgyvendinimo specifika.


Renginio akimirkos: 


Projekto „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“ mokyklų komandų ketvirtasis susitikimas vyko lapkričio 6 d.  Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje (Vasario 16-osios g. 40, Panevėžys, tel. (8 45) 58 2889, el. paštas rastine@vyturio.panevezys.lm.lt). 

Detalesnė informacija apie šį renginį.


Lapkričio 13 d. Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje bus organizuojama respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“. 

Kvietimas dalyvauti konferencijoje.


Kvietimas dalyvauti konferencijoje.rtf Kvietimas dalyvauti konferencijoje.rtf
Size : 124.528 Kb
Type : rtf
 
Make a Free Website with Yola.