2015 06 11

Švietimo bendruomenių asociacijos pasirašė projektų finansavimo sutartis

2015 metais Švietimo ir mokslo ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro surengtam šeštajam Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo konkursui projektus pateikė 27 asociacijos. Šių metų konkurso tikslas – sudaryti galimybę asociacijoms aktyviai įsitraukti į ugdymo turinio įgyvendinimo procesus, siekiant geresnių mokinių mokymosi pasiekimų. Jį labiausiai atitiko penkiolikos švietimo asociacijų projektai. Kiekvienam jų įgyvendinti skirta nuo 600 iki 1400 eurų.

Plačiau>>>

 2015 05 28

Finansavimas skirtas 15 švietimo bendruomenių asociacijų projektų

Ugdymo plėtotės centras (UPC) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) organizavo šeštąjį Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo konkursą. Šių metų konkurso tikslas – sudaryti galimybę asociacijoms aktyviai įsitraukti į ugdymo turinio įgyvendinimo procesus, siekiant geresnių mokinių mokymosi pasiekimų.

Projektus Švietimo bendruomenių asociacijų konkursui pateikė 27 asociacijos.

Plačiau>>>

 Kviečiame dalyvauti virtualioje parodoje „Menas daro mus geresnius“, kurią organizuoja Ugdymo plėtotės centras.

Mūsų parodos tikslas – sudaryti sąlygas meninio ugdymo pedagogams pristatyti savo veiklą ir pasidalyti gerąja patirtimi. Virtualioje parodų salėje norime suvienyti visas meninio ugdymo įstaigas: paskatinti bendradarbiavimą, bendraminčių paiešką, projektų kūrimą, keitimąsi patirtimi ir t.t. Dalyviams suteikiame galimybę parodyti, kaip atranda naujus talentus, kaip su jais dirba, atskleidžia jų gebėjimus, kokius metodus panaudoja, bei pristatyti savo ugdytinių geriausius rezultatus.

Plačiau>>>

 LAKMA kviečia 2–4 klasių mokinius į anglų kalbos stovyklą prie Bebrusų ežero “Let’s Go Camping” 2015 m. birželio 22–28 d.

Stovyklautojai žais kalbinius ir judriuosius žaidimus, dalyvaus viktorinose ir konkursuose, kurs rankdarbius, sportuos, plaukios ežere, eis į žygį, ieškos lobių, bendraus prie laužo ir pan. Vakarais numatoma talentų šou, užkandžių kepimas ant laužo, šarados ir kiti žaidimai. Dauguma veiklų vyks anglų kalba.

Plačiau>>>

 Šokio mokytojų asociacija kviečia balsuoti už 2014–2015 mokslo metų Asociacijos šokio mokytoją

Šokio mokytojų asociacija organizuoja 2014–2015 mokslo metų Asociacijos šokio mokytojo rinkimus. Šiai nominacijai yra gauti dešimties šokio mokytojų-kandidatų veiklų aprašai. Šokio mokytojų asociacijos prezidiumo ir skyrių vadovų jungtinė komisija atrinko penkias mokytojų kandidatūras, už kurias galima balsuoti svetainės apklausoje.

Plačiau>>>

 Kviečiame dalyvauti „Švietimo bendruomenių asociacijų projektų finansavimo 2015 metais konkurse“

Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, siekdami telkti švietimo asociacijas kaip lygiaverčius partnerius, kviečia bendradarbiauti ir skelbia „Švietimo bendruomenių asociacijų projektų finansavimo 2015 metais konkursą“.

Plačiau>>>

 2015 04 15

Šokio mokytojų asociacija kviečia į Asociacijos šokio mokytojo rinkimus

Šokio mokytojų asociacija organizuoja 2014–2015 mokslo metų Asociacijos šokio mokytojo rinkimus ir kviečia Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių švietimo padalinius, miestų arba rajonų šokio mokytojų metodinius būrelius, švietimo centrus, švietimo įstaigų vadovus, nevyriausybines organizacijas, mokinių arba tėvų organizacijas iki 2015-04-30 teikti šokio mokytojų kandidatūras. Kandidatų veiklos aprašų asociacija laukia el. paštu ariekumas@me.com

Plačiau>>>

 2015 03 10

logo5

Lietuvos fizikos mokytojų asociacija 2015 m. balandžio 17 - 18 dienomis organizuoja XXI respublikinę konferenciją „Kūrybiško mokymosi kultūra fizikos pamokose: kaip mums sekasi?“

Daugiau informacijos rasite čia

 2015 03 03

Istorikai kviečia į nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“ 

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) pirmą kartą organizuoja nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyks 2015 m. kovo 10 d. (antradienį) 10.00 val. Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo savo valstybe jausmą, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.

Plačiau>>>

 2015 01 16

Lietuvos švietimo pagalbos asociacija kviečia į respublikinę konferenciją „Ikimokyklinio ugdymo organizavimas. Ką galime daryti kitaip?“

Plačiau>>>

 2014 12 10

Pedagogų asociacijų programų pristatymas 2014 m.

Video medžiagos archyvas čia

2014 12 08

Džiugina švietimo bendruomenių asociacijų aktyvėjanti veikla

Šiais metais konkursą laimėjo 19 asociacijų programų, kurioms buvo skirtas finansavimas. Kreipdamasis į asociacijų atstovus, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis akcentavo, jog konkursui teikiami projektai tampa vis brandesni ir įvairiapusiai, o aktyvėjanti švietimo bendruomenių veikla tikrai džiugina.

Plačiau>>>

2014 12 02

Rengiamas tradicinis renginys „Švietimo bendruomenių asociacijų programų vykdymo sėkmės ir iššūkiai“

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras 2014 m. gruodžio 3 d. banko „Swedbank“ Konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 20A, Vilnius) rengia tradicinį renginį „Švietimo bendruomenių asociacijų programų vykdymo sėkmės ir iššūkiai“. Tradicinio susitikimo tikslas – dalytis patirtimis ir įžvalgomis, kaip sekėsi stiprinti asociacijas ir įgyvendinti veiklas pagal asociacijų vykdytas programas, laimėjusias Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkursą. Renginyje švietimo bendruomenių asociacijų nariai susipažins su projekto „Kam to reikia?!“ idėja ir dalyvavimo jame galimybėmis.

Plačiau>>>

2014 11 11

Kviečiame į praktinį seminarą „Tarpkultūrinė pedagogo kompetencija – garantas efektyviam asmeninio ir besimokančiųjų tarpkultūrinio sąmoningumo ugdymui“. Lietuvos kalbų pedagogų asociacija kartu su Ugdymo plėtotės centru kviečia į praktinį seminarą „Tarpkultūrinė pedagogo kompetencija – garantas efektyviam asmeninio ir besimokančiųjų tarpkultūrinio sąmoningumo ugdymui“.

Seminaras skirtas įvairių kalbų pedagogams. Seminaras vyks 2014 m. lapkričio 14 d. Lietuvos edukologijos universiteto 607 auditorijoje, Studentų g. 39, Vilnius. Renginio pradžia – 9.30 val., planuojama renginio pabaiga – 15.30 val., renginys nemokamas.

Plačiau>>>

2014 10 20

Kūrybinių partnerysčių pažintinius vizitus organizuoja Lietuvos progimnazijų asociacija, vykdydama programą „Progimnazijų patyriminis mokymasis, skatinantis tyrimų rezultatų analizę, vertinimo ir įsivertinimo įrankių panaudojimą, refleksiją ir sklaidą“, laimėjusią Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkursą.

Plačiau>>>

 2014 10 15

Lietuvos muzikų sąjunga kviečia į koncertą-maratoną „Didysis muzikų paradas“. Spalio 22 dienos renginyje didžiojoje LRT studijoje galės dalyvauti visi profesionaliosios akademinės muzikos gerbėjai.

Plačiau apie renginį ir galimybę jame dalyvauti Lietuvos muzikų sąjungos svetainėje.

2014 10 14

Kviečiame į praktinį seminarą „Tarpkultūrinė pedagogo kompetencija – garantas efektyviam asmeninio ir besimokančiųjų tarpkultūrinio sąmoningumo ugdymui“

Lietuvos kalbų pedagogų asociacija kartu su Ugdymo plėtotės centru kviečia į praktinį seminarą „Tarpkultūrinė pedagogo kompetencija – garantas efektyviam asmeninio ir besimokančiųjų tarpkultūrinio sąmoningumo ugdymui“. Seminaras skirtas anglų kalbos pedagogams.

Plačiau>>>

2014 10 14

Lietuvos socialinių pedagogų asociacija kviečia į simpoziumo apie pozityviąją socializaciją, verslumą ir socialinę atsakomybę renginius

Lietuvos socialinių pedagogų asociacija kartu su Lietuvos edukologijos universitetu ir Švietimo ir mokslo ministerija 2014 m. spalio 27–28 d. kviečia į tarptautinį simpoziumą, kuriame bus diskutuojama pozityviosios socializacijos, verslumo ir socialinės atsakomybės tematikomis.

Plačiau>>>

2014 10 02

Trakuose vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos jubiliejinis forumas

Rugsėjo 19–21 d. Trakuose įvyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (toliau – LGMA) jubiliejinis forumas, skirtas 20 metų veiklos sukakčiai paminėti.

Plačiau>>>

 2014 09 25

Kviečiame susipažinti su naujai įkurta Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Asociacijos tikslai:

  • telkti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus, siekiančius tobulintis kūno kultūros srityje, bendrai veiklai, organizuoti ir skatinti tarpusavio bendradarbiavimą ir paramą;
  • siekti kokybiško ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūno kultūros ugdymo.

Plačiau apie asociaciją, jos įstatus, planuojamas veiklas ir galimybę tapti jos nariu skaitykite asociacijos svetainėje www.riukkpa.lt

2014 09 10

IV tarptautinė kūrybinė-edukacinė stovykla „Muzikuokime drauge“ Biržuose

Rugsėjo 5–7 dienomis Biržuose vyko ketvirtoji tarptautinė kūrybinė-edukacinė stovykla „Muzikuokime drauge“. Pedagogai iš Didžiosios Britanijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos demonstravo meistriškumo pamokas, vyko seminaras, diskusijos, vaikų ir jaunimo kamerinių ansamblių pasirodymai.  

Plačiau>>>

2014 09 10

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija kviečia į nacionalinę 2014 m. asamblėją ir konferenciją

2014 m. spalio 24 d. Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija maloniai kviečia anglų kalbos mokymo specialistus, dirbančius įvairiose ugdymo pakopose, dalyvauti 16-oje LAKMA nacionalinėje asamblėjoje ir konferencijoje. Renginio tikslai: apibendrinti 2013–2014 m. m. asociacijos veiklą ir numatyti tolesnės veiklos kryptis, pasidalyti gerąja anglų kalbos mokymo patirtimi, aptarti naujoves ir aktualijas. Registracija pranešėjams – iki spalio 10 d., klausytojams – iki spalio 17 d. Plačiau apie renginį: www.lakmaonline.lt

2014 09 01

Europos komisija kviečia prisijungti prie ES programavimo savaitės, kuri šiemet vyks spalio 11–17 d. ir apsvarstyti galimybę plėsti programavimo (angl. Coding) gebėjimų ugdymą mokyklose.

Plačiau>>>

2014 08 25

Lietuvos matematikos mokytojų asociacija vykdo programą „Metodinės medžiagos „Matematikos probleminiai uždaviniai“ parengimas, vadovaujantis PISA tyrimų ataskaitų rekomendacijomis“.

Programos tikslas − parengti metodinę medžiagą „Matematikos probleminiai uždaviniai“, kuri padės mokytojams tobulinti savo ir mokinių problemų sprendimo gebėjimus.

Plačiau>>>

2014 07 01

Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų asociacija (TRSPA) kviečia dalyvauti konkurse „Kuriame ir dalijamės: gera pamoka visiems ir kiekvienam“

Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų asociacija (LRSPA), vykdydama programą „Tęstinis konkursas „Kuriame ir dalijamės: gera pamoka visiems ir kiekvienam“, orientuotas į ugdymo iniciatyvų, skirtų mokinių pasiekimams gerinti ir mokinių motyvacijai mokytis skatinti, palaikymą ir viešinimą“, laimėjusią Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkursą, kviečia mokytojus, švietimo pagalbos specialistus ir studentus dalyvauti tęstiniame konkurse „Kuriame ir dalijamės: gera pamoka visiems ir kiekvienam“.

2014 06 05

Lietuvos matematikos mokytojų asociacija vykdo veiklas pagal programą „Metodinės medžiagos „Matematikos probleminiai uždaviniai“ parengimas, vadovaujantis PISA tyrimų ataskaitų rekomendacijomis“

Plačiau>>>

 2014 05 23 

Socialiniai pedagogai kūrė, dalijosi ir tobulėjo

Gegužės 14-15 d. Šialuių krašto socialinių pedagogų asociacija, įgyvendindama programą „Kurk, dalinkis ir tobulėk“, laimėjusią Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkursą, organizavo edukacinę stovyklą.

2014 05 23

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija kviečia į seminarą

2014 m. birželio 25–27 d. Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija ir Šiuolaikinių didaktikų centras maloniai kviečia į trijų dienų seminarą „Kūrybiškas anglų kalbos mokymas(is) pradinėse klasėse“. Seminaras vyks Vilniaus kooperacijos kolegijoje, Konstitucijos pr. 11, Vilniuje. Seminarą ves Sylvie Doláková, anglų kalbos mokymo ekspertė, kvalifikacinių programų autorė ir lektorė.

Plačiau>>>

 2014 05 07

Švietimo bendruomenių asociacijos pasirašė programų finansavimo sutartis

2014 metų konkurso tikslus – stiprinti švietimo bendruomenių asociacijas, skatinant jų iniciatyvas ir siekiant ugdymo kokybės – labiausiai atitiko 19 programų, kurioms buvo skirtas finansavimas nuo 2 iki 5 tūkst. litų ir pasirašytos sutartys. 

Plačiau>>

2014 05 06

2014 m. birželio 9–10 d. organizuojama aštuntoji tarptautinė Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos konferencija, kuri vyks Lietuvos Respublikos Seime ir Lietuvos edukologijos universitete.


 2014 04 08

Šokio mokytojų asociacija kviečia į XVII tarptautinį kvalifikacinį choreografijos metodinį-praktinį seminarą

2014 m. balandžio 30 d., trečiadienį, 10 val. Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinės mokyklos aktų salėje (Gedvydžių g. 8, Vilnius) Šokio mokytojų asociacija, Trakų švietimo centras, Vilniaus kolegija ir Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla organizuos XVII tarptautinį kvalifikacinį choreografijos metodinį-praktinį seminarą. Jame kviečiami dalyvauti respublikos miestų, rajonų bendrojo ugdymo, profesinių mokymo mokyklų bei neformaliojo ugdymo šokio mokytojai ir pradinių klasių mokytojai, dėstantys šokį.

Plačiau>>>

 2014 03 14

Kviečiame dalyvauti „Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkurse“

Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, siekdami telkti švietimo asociacijas kaip lygiaverčius partnerius ir skatindami aktyviau dalyvauti ugdyme, kviečia bendradarbiauti ir skelbia „Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkursą“. Šių metų konkurso tikslas – stiprinti švietimo bendruomenių asociacijas, skatinant jų iniciatyvas ir siekiant ugdymo kokybės.

Plačiau>>>

2014 03 12

VšĮ „Inovacijų biuras“ kviečia dalyvauti projekte „European Youth Newspaper“.

Norima paskatinti visus žmones, besidominčius Europos Sąjunga ir jos narių šalių aktualijomis, prisijungti prie Europos jaunimo laikraščio kūrimo. Tikimasi sulaukti straipsnių anglų kalba įvairiomis temomis: politika, rinkimai, Europos istorija ir kultūra, laisvoji rinka ir pan. el. paštu info@inovacijubiuras.lt  iki 2014 m. gegužės 15 d. Visos Jums aktualios temos bus svarbios ir rengiamam laikraščiui. Informaciją anglų kalba rasite čia:

http://www.smpf.lt/uploads/documents/CALL%20FOR%20ARTICLES.pdf

2014 02 18


Kviečiame į seminarą „iPad galimybės mokant anglų kalbos pažengusiems iPad naudotojams)“

 Vasario 28 d. Kaune organizuojamas seminaras "iPad galimybės mokant anglų kalbos (pažengusiems* iPad naudotojams)". 

Plačiau>>>

 2014 02 10

Susitikimas su Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų tarybos nariais

Ugdymo plėtotės centras ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija 2014 m. vasario 5 d. 15 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2/7, Vilnius) organizavo susitikimą su Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų tarybos nariais. Susitikimo tikslas buvo Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkurso nuostatų projekto aptarimas.

Plačiau>>>

 2014 01 30

Lietuvos informatikos mokytojų asociacija kviečia į seminarą

Lietuvos informatikos mokytojų asociacija 2014 m. vasario 18 d. kviečia į seminarą „Modeliavimas taikant programavimo aplinkas „Scratch 2.0“ ir „Imagine Logo“. Seminaras vyks Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, Vilniaus g. 42-203, Kaunas. Seminaro lektoriai: Jurgis Pralgauskis ir Jūratė Valatkevičienė. Į seminarą kviečiami informatikos mokytojai ir entuziastai, norintys vaikus sudominti modeliavimu. Išmoksite paprastai kurti animacijas ir žaidimus.

Skelbimas ir registracija: http://goo.gl/zYGTmu

 2014 01 29

Įsikūrė Lietuvos technologijų mokytojų asociacija

Įsikūrė Lietuvos technologijų mokytojų asociacija. Šiuo metu asociacija vienija maždaug 100 narių, kuriems atstovauja 15 tarybos narių iš daugelio Lietuvos miestų: Klaipėdos, Alytaus, Kaišiadorių, Radviliškio, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Kupiškio, Raseinių, Elektrėnų ir Vilniaus.

Plačiau>>>

 2014 01 10

Kviečiame fizikos mokytojus registruotis į trumpalaikę stažuotę Šveicarijoje

Ugdymo plėtotės centras (toliau – UPC), įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, skelbia fizikos mokytojų atranką dalyvauti trumpalaikėje stažuotėje Šveicarijoje.

Stažuotės tikslas – suteikti unikalią galimybę fizikos mokytojams apsilankyti Europos branduolinių tyrimų organizacijoje bei susipažinti su Šveicarijos švietimo sistema ir jos ypatumais, apsilankyti mokyklose, nacionalinio ir regioninio lygmens švietimo institucijose.

Plačiau>>>

 2013 12 17

Parodoje „Mokykla 2013“ buvo pristatyti švietimo bendruomenių asociacijų nuveikti darbai

2013 m. gruodžio 7 d. 10 val. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ konferencijų salėje 5.2 per parodą „Mokykla 2013“ vyko tradicinis renginys „Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo konkursui pasibaigus: kaip sekėsi?“ Renginyje švietimo bendruomenių asociacijos, laimėjusios Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo programų finansavimo 2013 metais konkursą, pristatė, kaip sekėsi įgyvendinti veiklas.

Plačiau>>>

2013 12 05

Renginys švietimo bendruomenių asociacijoms


2013 m. gruodžio 7 d. 10 val. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ konferencijų salėje 5.2 per parodą „Mokykla 2013“ vyks tradicinis renginys „Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo konkursui pasibaigus: kaip sekėsi?“ Renginyje švietimo bendruomenių asociacijos, laimėjusios Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo programų finansavimo 2013 metais konkursą, pristatys, kaip sekėsi įgyvendinti veiklas. Švietimo bendruomenių asociacijų nariai dalysis novatoriškomis idėjomis, kaip stiprinti asociacijas, ir patirtimi, įgyta dalyvaujant Europos Sąjungos lėšomis finansuojamuose projektuose.

Kviečiame dalyvauti. Registracija į renginį Ugdymo plėtotės centro svetainėje adresu http://www.ugdymas.upc.smm.lt/mokykla/


Kvietimas

Programa

2013 11 22

Vyks Lietuvos šokio mokytojų metodinė diena

 

Šokio mokytojų asociacija kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja Lietuvos šokio mokytojų metodinę dieną. Joje bus pristatomos šokio dalyko naujovės, aptariami aktualūs dalyko sklaidos ir metodikos klausimai. Metodinė diena vyks 2013 m. gruodžio 11 d., pradžia – 10.30 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje  (A. Volano g. 2/7, Vilnius).

Plačiau>>>

2013 11 22

Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos narių mokymai

2013 m. lapkričio 16 d. Vilniaus Antakalnio gimnazijoje Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, vykdydama programą „Asociacijos veiklos plėtra ir kokybės gerinimas regionuose“ pagal Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkursą, kartu su Nacionaliniu muziejumi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmais ir Ugdymo plėtotės centru organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos narių mokymus.

Plačiau>>>

2013 11 08

Respublikinė konferencija „Integruotas lietuvių kalbos ir literatūros mokymas: sąsajos su kitais dalykais ir realiu gyvenimu“

2013 m. lapkričio 29 d. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjunga, vykdydama programą „Integruotos metodinės priemonės sukūrimas – „Integruoto ugdymo galimybės 11–12 klasėse. Metodinės rekomendacijos“, laimėjusią Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkursą, organizuoja respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją „Integruotas lietuvių kalbos ir literatūros mokymas: sąsajos su kitais dalykais ir realiu gyvenimu“. Konferencijoje bus dalijamasi gerąja patirtimi, aptariamos integracijos ir tarpdalykinių ryšių problemos, vyks kūrybinės dirbtuvės.

Po konferencijos vyks Lietuvos Respublikos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos XIV suvažiavimas.

Konferencijos programa

Suvažiavimo darbotvarkė

2013 11 08

Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos narių mokymai

Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos taryba, vykdydama programą „Asociacijos veiklos plėtra ir kokybės gerinimas regionuose“ pagal Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo projektą, 2013 m. lapkričio 16 d. Vilniuje organizuoja renginį „Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos narių mokymai“.

Plačiau>>>

 2013 11 04

2013 m. lapkričio 9 d. Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacija kviečia prancūzų kalbos mokytojus ir mokytojus, dėstančius prancūzų kalba įvairius dalykus Emile klasėse, į Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos ataskaitinę rinkiminę konferenciją Lietuvos edukologijos universitete.

Kvietimas

Konferencijos programa

Registracija

2013 10 30

Įvyko konferencija-seminaras „Mokinių kūrybinio mąstymo, įsivertinimo ir kūrybinės veiklos aplanko (portfolio) rengimo kompetencijų ugdymas dailės pamokose“

Plačiau>>>

2013 10 28

Pasaulinis IRT forumas Vilniuje 

Šių metų lapkričio 6–8 d. Vilniuje vyks Europos skaitmeninės darbotvarkės inicijuotas pasaulinis forumas „IRT 2013 – kurti, jungtis, augti“ („ICT 2013: Create, Connect, Grow“). Forume vyks konferencija, paroda, nuotolinės sesijos, susitikimai ir daug kitų renginių. 

Plačiau>>>

2013 10 16

Lietuvos dailės ugdytojų draugija kartu su LR švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centru ir Kauno kolegija organizuoja respublikinę metodinę konferenciją-seminarą „Mokinių kūrybinio mąstymo, įsivertinimo ir kūrybinės veiklos aplanko (portfolio) rengimo kompetencijų ugdymas dailės pamokose“. Konferencija vyks 2013 m. spalio 18 d. Kauno kolegijoje (Justino Vienožinskio menų fakultetas, A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas).

Konferencijos programa>>>

2013 10 16

Praktinė konferencija „Teatriniai metodai ir darnus vystymasis – interaktyvaus dialogo galimybės“

Asociacija „Meno formos“ 2013 m. lapkričio 15 d. kviečia ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo įstaigų teatro pedagogus, neformaliojo švietimo įstaigų teatro specialistus, aukštųjų mokyklų teatro pedagogus ir kitų sričių specialistus, besidominčius taikomųjų teatro metodų taikymo galimybėmis, dalyvauti praktinėje konferencijoje „Teatriniai metodai ir darnus vystymasis – interaktyvaus dialogo galimybės“ ir prisidėti prie tolesnės asociacijos veiklos.

Kvietimas dalyvauti renginyje>>>

2013 10 08

Lietuvos biologijos mokytojų asociacija kartu su Lietuvos mokslų akademija, LR švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centru 2013 m. spalio 11 d. organizuoja mokslinę konferenciją „Biotechnologijos ir genetikos pasiekimai“. Konferencijos darbotvarkę ir registracijos anketą rasite asociacijos svetainėje adresu http://www.lbioma.lt/

Plačiau>>>

2013 09 23

Novatoriškų iniciatyvų sklaida Klaipėdos krašto matematikos mokytojams

Gausus Klaipėdos krašto ir aplinkinių regionų matematikos mokytojų būrys naujuosius mokslo metus pradėjo 2013 m. rugpjūčio 23 d. Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centre vykusiame seminare-diskusijoje ,,Novatoriškų iniciatyvų matematiniame ugdyme sklaida“. Šiame renginyje dalyvavo ir Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos tarybos nariai iš visų Lietuvos regionų.

Plačiau>>>

2013 09 20

Skaitmeninės mokymo priemonės šiandien yra iššūkis, rytoj – kasdienybė

Kviečiame iniciatyvius, drąsius, atvirus iššūkiams, padedančius kolegoms, ieškančius ir darbe su mokiniais kūrybiškai taikančius naujoves mokytojus dalyvauti skaitmeninių mokymo priemonių naudojimo ugdyme konsultantų atrankoje.

Plačiau>>>

 2013 09 11

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija ir Britų taryba Lietuvoje kviečia į 15-ąją tarptautinę LAKMA konferenciją „Tarpkultūrinės kompetencijos globalioje visuomenėje“

Plačiau>>>

2013 09 04

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA) kviečia 5–6 klasių anglų kalbos mokytojus dalyvauti virtualios interaktyvios mokomosios medžiagos kūrimo konkurse „Go Online“.  

                                                                          Plačiau>>>

2013 07 10 

Finansavimas skirtas 14 švietimo bendruomenių asociacijų programų 

Ketvirtus metus Ugdymo plėtotės centras (UPC) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo konkursą. Jo tikslas – stiprinti švietimo bendruomenių asociacijas, padėti gerinti ir plėsti jų veiklą ir sudaryti sąlygas narių kompetencijoms ugdyti.

 

2013 06 11

Kviečiame į praktinę konferenciją „Teatro pedagogika Lietuvoje: aktualijos ir perspektyvos“

2013 m. birželio 27 d. Švietimo ir mokslo ministerija, asociacija „Meno formos“ ir Ugdymo plėtotės centras rengia praktinę konferenciją „Teatro pedagogika Lietuvoje: aktualijos ir perspektyvos“. Konferencija vyks Ugdymo plėtotės centre (M. Katkaus g. 44, Vilnius), 201 auditorijoje.

Plačiau>>>

2013 05 30

Kviečiame dalyvauti „Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkurse“

Ugdymo plėtotės centras, siekdamas telkti švietimo bendruomenių asociacijas kaip lygiaverčius partnerius ir skatindamas aktyviau dalyvauti ugdyme, kviečia bendradarbiauti ir skelbia „Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkursą“.

Plačiau>>>

2013 05 30

Kviečiame dalyvauti „Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkurse“

Ugdymo plėtotės centras, siekdamas telkti švietimo bendruomenių asociacijas kaip lygiaverčius partnerius ir skatindamas aktyviau dalyvauti ugdyme, kviečia bendradarbiauti ir skelbia „Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkursą“.

Plačiau>>>

 2013 05 14

Išmanių mokytojų asociacijos svetainės www.ismanus.lt  skyrelyje „Geroji patirtis“ paskelbta 30 naujų mokytojų sukurtų interneto svetainių nuorodų. 

 2013 05 13

Pranešame, kad Vadovėlių duomenų bazėje yra galimybė išsakyti savo nuomonę apie vadovėlių turinio kokybę bei naudojimą pamokoje ir neautorizuotiems (neužsiregistravusiems) vartotojams. Galima ne tik pateikti komentarus apie konkrečius vadovėlius, bet ir diskutuoti aktualiais vadovėlių pasirinkimo, turinio kokybės ir naudojimo pamokoje klausimais. 

Plačiau>>>

 2013 05 11

Europos Tarybos PESTALOZZI programos naujienos

Kviečiame dalyvauti Europos Tarybos PESTALOZZI programos mokytojų rengėjų mokymo modulyje „Pagarba - atsakingas požiūris ir elgesys virtualioje socialinėje erdvėje“.

Plačiau>>>

Kviečiame dalyvauti Europos Tarybos PESTALOZZI programos mokytojų rengėjų mokymo modulyje „Lytinis švietimas / lytiškumo ugdymas - asmeninis tobulėjimas, diskriminacijos ir smurto prevencija“.

Plačiau>>>

 Rudeninė pažintis su asociacija

 

Lietuvos biologijos mokytojų asociacija

 2013 05 10

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru, norėdami išsiaiškinti technologinio ugdymo padėtį Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose, vykdančiose pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, parengė klausimyną. Gerbiamieji technologijų mokytojai, mums labai svarbi Jūsų nuomonė, nes atliekant tyrimą gauti duomenys bus panaudojami planuojant ir nustatant prioritetines veiklas technologinio ugdymo srityje. Tyrimas atliekamas virtualioje aplinkoje (internete). 

Plačiau>>>

 2013 05 09

Skelbiama pedagogų atranka į ilgalaikes kvalifikacijos tobulinimo stažuotes

Ilgalaikė pedagogų stažuotė – pedagogo kvalifikacijos tobulinimo forma, siejama su pedagogo praktiniu darbu kitoje įstaigoje, siekiant individualiai plėsti patirtį, įgyti naujas ar tobulinti turimas kompetencijas. Stažuotės metu pedagogas neatlieka funkcijų pagrindinėje darbovietėje, tačiau jam išlaikomos visos socialinės garantijos, atostogų laikas ir darbo vieta bei mokama stipendija.

Plačiau>>>

2013 04 26

Trejus metus iš eilės Ugdymo plėtotės centras (UPC) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) organizavo konkursą švietimo bendruomenių asociacijų projektams remti. Panašus konkursas bus organizuojamas ir šiais metais. Šiuo metu yra parengtas Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2013 metais konkurso nuostatų projektas, kuris netrukus bus paskelbtas. Konkurso projektas skelbiamas atsižvelgus į asociacijų prašymą planuoti savo veiklas. Konkurso nuostatai su tiksliomis pateikimo datomis bus paskelbti iš karto gavus finansavimą. Pagrindinis šių metų prioritetas – mokymosi kokybės ir mokymo pasiekimų gerinimas.  

Nuostatų projekto 1 priedas.doc Nuostatų projekto 1 priedas.doc
Size : 70 Kb
Type : doc
Nuostatų projekto 2 priedas.doc Nuostatų projekto 2 priedas.doc
Size : 29.5 Kb
Type : doc

2013 04 24

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija kviečia į praktinių seminarų kursą 2–8 klasių anglų kalbos mokytojams, kuris vyks š.m. birželio 10–14 d. 

Plačiau>>> 

2013 04 19

2013 m. balandžio 17 d. Ugdymo plėtotės centre vyko Valstybinių brandos egzaminų kriterinio vertinimo pristatymas. Jame dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos, Lietuvos mokinių parlamento ir Lietuvos tėvų forumo atstovai, taip pat Švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro ir Nacionalinio egzaminų centro specialistai. Susitikime buvo pristatytas valstybinių brandos egzaminų kriterinio vertinimo modelis, pasikeista nuomonėmis dėl jo įgyvendinimo. 

Plačiau>>> 

2013 03 18

Europos Tarybos Pestalozzi kvalifikacijos tobulinimo programos naujienos

Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti Europos Tarybos Pestalozzi kvalifikacijos tobulinimo programos seminaruose:

  • „Skirtingi vaikai – lygios galimybės“, kuris vyks balandžio 23–26 d. Latvijoje;
  • „Daugiakalbiškumas, integracija ir Web 2.0“, kuris vyks gegužės 6–10 d. Ispanijoje.

Plačiau>>> 

2013 01 10

Įsteigta Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų taryba. 

Plačiau>>> 

2013 01 04

Atkreipiame dėmesį, kad yra patikslinti reikalavimai ketinantiems dalyvauti mokymuose mokytojų asociacijų atstovams.

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, skelbia mokytojų asociacijų atstovų atranką į mokymus. 

Plačiau>>> 

2012 12 19

Mėnesio pažinties skiltyje - pažintis su Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija.

Plačiau>>> 

2013 02 13

Lietuvos informatikos mokytojų asociacija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras informacinių technologijų ir kitų dalykų mokytojams organizuoja nemokamą seminarą „Interaktyvios lentos „SMART Board“ panaudojimo šiuolaikinėje pamokoje pristatymas“, kuriame bus supažindinama su interaktyvių lentų įvairove ir veikimo principais. 

Plačiau>>> 

2013 01 29

Lietuvos muzikų sąjunga kviečia į koncertą-susitikimą su Merūnu Vitulskiu „Nuo Merūno televizijos šou iki Merūno Vitulskio operos scenoje“. M. Vitulskis visų akademinės ir populiariosios muzikos gerbėjų laukia Vilniaus rotušėje (Didžioji g. 31) vasario 17 d. 16 val. Dainininkui koncerte akompanuos pianistė Birutė Asevičiūtė. 

Plačiau>>> 

 2012 12 11

2012 m. lapkričio 15–17 d. įvyko seminaras Lietuvos muzikos mokytojams „Muzikinis ugdymas Europoje: teorija ir praktika“.

 2012 12 10

Parodoje „Mokykla 2012“ pristatyti pagal švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo projektus nuveikti darbai. 

Plačiau>>>

2012 12 04

Kviečiame mokytojų asociacijas registruotis į mokymus

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“, skelbia mokytojų asociacijų atstovų atranką į mokymus.

Plačiau>>> 

2012 12 03

Šokio mokytojų asociacija kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija 2012 m. gruodžio 10 d., pirmadienį, ministerijos Ovaliojoje salėje šokių mokytojams organizuoja metodinę dieną, kurioje bus pristatomos šokio dalyko naujovės, aptariami aktualūs dalyko sklaidos ir metodikos klausimai, Šokio mokytojų asociacija supažindins su parengta metodine priemone, skirta atnaujinto Vidurinio ugdymo bendrosioms programoms diegti – DVD „Šokis mokykloje 2“. Šią priemonę šokio mokytojai galės įsigyti (asociacijos nariai gaus nemokamai).

Kviečiame savivaldybių švietimo padalinių atstovus, šokio mokytojus, šokių studijų ir kolektyvų vadovus atvykti 2012 m. gruodžio 10 d. į Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliąją salę (A. Volano g. 2/7, Vilnius). Renginio pradžia 10 val., numatoma trukmė iki 4 val.

Po renginio įvyks asociacijos narių metinis susirinkimas.  

2012 11 19

Kviečiame švietimo bendruomenių asociacijas dalyvauti baigiamajame Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo projektų konkurso renginyje.

Plačiau>>> 

 2012 11 14

Lapkričio 6 d. Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje vyko projekto „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“ mokyklų komandų ketvirtasis susitikimas.

Plačiau>>>

2012 11 14

2012 m. lapkričio 15–17 dienomis vyks seminaras muzikos mokytojams „Muzikinis ugdymas Europoje: teorija ir praktika“ – Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto kartu su bendrojo lavinimo mokyklomis vykdyto projekto „Muzikuokime, kurkime, džiaukimės“ pristatymas.

Plačiau apie renginį programoje.  

LMMA renginys KU.pdf LMMA renginys KU.pdf
Size : 144.605 Kb
Type : pdf

2012 11 12

Pilietinio sąmoningumo ugdymo akcija ,,Už švarią žemę ir tyrą vandenį“

Maloniai kviečiame dalyvauti pradinių ir pagrindinių klasių mokinius Projekto „Už švarią žemę ir tyrą vandenį“ akcijoje. Laiškų su projektais laukiame iki gruodžio 1 d. Akcijos vertinimo Komisija iki gruodžio 7 d. išrinks 5-ių Lietuvos regionų nugalėtojus. Informacija apie nugalėtojus bus paskelbta internetinėje svetainėje

Plačiau>>> 

2012 11 07

Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos projekto „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“ priemonių įgyvendinimas sėkmingai tęsiamas.


Plačiau>>> 

2012 11 07

Lietuvos socialinių pedagogų asociacija, vykdydama Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo projektą, sukūrė „Socialinių pedagogų sėkmės forumą“.

Plačiau>>>  

2012 11 07

2012 m. lapkričio 8 d. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacija kartu su Vilniaus miesto savivaldybe organizuoja renginį „Kūrybiškumo ugdymo galimybės ir integracijos formų sklaida ikimokykliniame ugdyme“, kuris vyks Vilniaus miesto savivaldybės II aukšto salėje, Konstitucijos pr. 3. 

Detaliau apie renginį programoje. 

Konferencijos programa 2012 11 08.pdf Konferencijos programa 2012 11 08.pdf
Size : 68.293 Kb
Type : pdf

2012 11 06

Lietuvos Suzuki asociacija vykdė Suzuki metodo sklaidos Lietuvoje projektą „Pažink. Išgirsk. Suprask“. Jo veiklas vainikavo koncertas Kėdainių kultūros centre.

Renginio akimirkos

Plačiau>>> 

2012 10 26

Prasidėjo registracija į parodos „Mokykla 2012“ edukacinius renginius

2012 metų lapkričio 23–25 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyks paroda „Mokykla 2012“. 2012 metų spalio 26 dieną prasidėjo registracija į šios parodos edukacinius renginius.

Kviečiame registruotis į edukacinius Parodos „Mokykla 2012“ renginius 

2012 10 18

Lietuvos mokyklų vadovų asociacija tęsia Švietimo bendruomenių asociacijų rėmimo projekto „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“ priemonių įgyvendinimą. Trečiasis projekto mokyklų komandų susitikimas bus organizuojamas Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje.

Plačiau>>> 

2012 10 16

Lietuvos chemijos mokytojų asociacija baigė projekto „Tiriamųjų, praktikos ir laboratorinių darbų 9–10 klasėms metodikų, dirbant su moderniomis mokymo priemonėmis, parengimas ir pristatymas“ įgyvendinimą.
Plačiau>>> 

2012 10 09

Lietuvos mokyklų vadovų asociacija (LMVA) pradėjo veiklas pagal projektą „Mokomės vadovauti ir mokyti bendradarbiaudami“. Rugsėjo 28 d. Klaipėdos Simono Dacho progimnazijoje (Kuršių a. 2/3, Klaipėda) įvyko pirmoji projekto išvažiuojamoji mokyklų vadovų ir mokytojų komandų metodinė kūrybinė laboratorija. 

Plačiau >>> 

2012 10 02

Rugsėjo mėnesio Scientix naujienlaiškis gamtos mokslų mokytojams

Scientix projektas prasidėjo 2009 gruodį, o 2010 m. gegužę pradėjo veikti jo interneto svetainė adresu www.scientix.eu. Tai Europos Komisijos remiamas European Schoolnet projektas. Scientix buvo sukurtas Europos mokytojų gerosios praktikos sklaidai. Scientix yra skirtas mokytojams, tyrėjams, administratoriams, tėvams ir kiekvienam, kuris domisi gamtos mokslais. Kiekvieną mėnesį yra leidžiamas naujienlaiškis, kuriame skelbiamos gamtos mokslų, įvairių projektų, konferencijų naujienos.

Baigėsi vasaros atostogos ir mes išleidome pirmąjį naujienlaiškį. Vasarą mes kaupėme duomenų bazę: jau yra apie 600 įvairių mokymo išteklių, internete mokytojams parengti nauji nuotoliniai Moodle kursai. Tobulinkite STEM (gamtos mokslų, technologijų, ekonomikos, matematikos) mokymą Scientix ištekliais arba nustebinkite savo klasę naujomis veiklomis suTwitterAnimoto ar Modellus.

Plačiau... 

2012 10 11

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos konferenciją, kuri vyks Vilniaus Žemynos progimnazijoje (Žemynos g. 14, Vilnius) spalio 26 – 27 d.

Daugiau informacijos ir registracija asociacijos tinklalapyje 

Konferencijos programa.pdf Konferencijos programa.pdf
Size : 324.972 Kb
Type : pdf

2012 10 08

2012 m. spalio 26 d. Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia mokytojus ir dėstytojus į metodinių filmukų konkurso „Integruota pamoka“ baigiamąjį renginį ir asociacijos LAKMA asamblėją. Renginį remia Ugdymo plėtotės centras, Lietuvos edukologijos universitetas, Britų taryba ir Cambridge, Oxford ir Perason leidyklų atstovybės Lietuvoje. Norintys dalyvauti konkurse gali siųsti filmukus (ir dalyvio anketas) iki spalio 15 d. adresu, nurodytu LAKMA tinklalapyje. Asamblėja vyks Lietuvos edukologijos universitete, Studentų g. 39, Vilnius. Renginys nemokamas LAKMA nariams, ne nariams – 25 Lt.

Daugiau informacijos ir registracija LAKMA tinklalapyje. 

2012 Kvietimas i asambleja.pdf 2012 Kvietimas i asambleja.pdf
Size : 266.968 Kb
Type : pdf
2012 Assembly invitation.pdf 2012 Assembly invitation.pdf
Size : 264.927 Kb
Type : pdf

2012 09 07

Pratęsta registracija iki 2012 m. rugsėjo 28 d. dalyvauti Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų asociacijos (LRSPA, www.lrspa.lt) organizuojamame kompiuterinių kūrybinių darbų konkurse „Kuriame ir dalinamės“ pagal projektą „Informacinių komunikacinių technologijų taikymas inkliuziniame ugdyme“. Kviečiame registruotis specialiuosius pedagogus, mokytojus, specialistus, studentus.

Konkurso tikslas – plėtoti IKT taikymo inkliuzinėje mokykloje gerąją patirtį ir skatinti mokytojus, specialiuosius pedagogus, studentus skleisti individualiai įgytą bei UPC koordinuotų projektų metu sukauptą patirtį, žinias ir idėjas.

Konkurso prizinis fondas – 2400 Lt.

Detalesnė informacija konkurso nuostatuose.

 

IKT priemoniu konkurso nuostatai.pdf IKT priemoniu konkurso nuostatai.pdf
Size : 448.437 Kb
Type : pdf

2012 09 17

Lietuvos biologijos mokytojų asociacija, bendradarbiaudama su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru, kviečia biologijos mokytojus registruotis į nemokamą seminarą „Ugdymo turinio organizavimo, mokinių pasiekimų vertinimo, informacinių technologijų panaudojimo galimybės biologijos pamokose“, vyksiantį 2012 m. rugsėjo 27 dieną Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, adresu Vytauto pr. 44, Kaunas.

Mokytojus, ketinančius dalyvauti renginyje, prašytume užpildyti žemiau esančią anketą ir iki rugsėjo 20-tos dienos atsiųsti adresu: ilona.teresiene@kpkc.lt. 

Kvietimas į seminarą.pdf Kvietimas į seminarą.pdf
Size : 168.025 Kb
Type : pdf
Dalyvio_anketa.docx Dalyvio_anketa.docx
Size : 13.569 Kb
Type : docx
Prašymas_kelionės_išlaidoms_apmokėti.docx Prašymas_kelionės_išlaidoms_apmokėti.docx
Size : 13.894 Kb
Type : docx

2012 09 17

2012 m. rugsėjo 29 dieną (šeštadienį) 12 valandą jaunuosius klausytojus, jų artimuosius ir pedagogus edukacinis projektas „Žaismingos muzikos orkestras“ kviečia į Lietuvos rusų dramos teatro salę (Jono Basanavičiaus g. 13, LT 03108 Vilnius) paklausyti IX-osios jo programos. Žaismingame visai šeimai skirtame renginyje su Klaipėdos kameriniu orkestru (meno vadovas Mindaugas Bačkus) pasirodys dirigentas Mindaugas Piečaitis ir ypatingas koncerto svečias – Michael Siefke (kūno perkusija, Vokietija). Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros fondas ir Goethe Institut Vilnius. Partneriai – Lietuvos muzikos mokytojų asociacija.   

Muzikų renginys.pdf Muzikų renginys.pdf
Size : 239.098 Kb
Type : pdf
Žaismingos muzikos orkestras.pdf Žaismingos muzikos orkestras.pdf
Size : 275.934 Kb
Type : pdf
2012 09 13

Lietuvos chemijos mokytojų asociacija įgyvendina projektą „Tiriamųjų, praktikos ir laboratorinių darbų 9–10 klasėms metodikų, dirbant su moderniomis mokymo priemonėmis, parengimas ir pristatymas“.
Asociacijos narių kūrybinė grupė parengė 9–10 klasėse vykdomų eksperimentinių darbų metodikas ir aprašymus naudojant kompiuterines laboratorijas su jutikliais, jutiklių su priedais rinkinius, dokumentų kameras ir juos pristatys Lietuvos chemijos mokytojams Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje bei tarptautiniame Baltijos šalių chemijos mokytojų seminare, kuris vyks 2012 m. rugsėjo 20–22 d. Klaipėdoje.

 

Chemijos mokytojams.pdf Chemijos mokytojams.pdf
Size : 124.647 Kb
Type : pdf
2012 08 30
Maloniai kviečiame šokio mokytojus, šokio tyrinėtojus, mokslininkus, choreografus ir šokėjus dalyvauti Lietuvos edukologijos universiteto ir Rygos mokytojų rengimo ir švietimo vadybos akademijos organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje metodinėje konferencijoje „Šokio ugdymo tendencijos ir perspektyvos“. Konferencija vyks 2012 m. spalio 12 d. Lietuvos edukologijos universitete.

Plačiau... 

2012 08 22

Š.m. rugpjūčio 27 d. Lietuvos matematikos mokytojų asociaciją organizuoja projekto „Informacinių komunikacinių technologijų panaudojimo matematikos pamokoje galimybių studija“ seminarą matematikos mokytojams.

 

08 27 programa.pdf 08 27 programa.pdf
Size : 179.391 Kb
Type : pdf

2012 06 25


Lietuvos Respublikos specialiųjų pedagogų asociacija (LRSPA) kviečia specialiuosius pedagogus, mokytojus, specialistus, studentus dalyvauti organizuojamame kompiuterinių kūrybinių darbų konkurse „Kuriame ir dalijamės“ pagal projektą „Informacinių komunikacinių technologijų taikymas inkliuziniame ugdyme“. Konkurso tikslas – plėtoti IKT taikymo inkliuzinėje mokykloje gerąją patirtį ir skatinti mokytojus, specialiuosius pedagogus, studentus skleisti individualiai įgytą bei UPC koordinuotų projektų metu sukauptą patirtį, žinias ir idėjas. Detalesnė informacija Konkurso nuostatuose  ir asociacijos svetainėje www.lrspa.lt.

 

Nuostatai.pdf Nuostatai.pdf
Size : 112.85 Kb
Type : pdf

2012 06 07

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia anglų kalbos ir kitų dalykų mokytojus dalyvauti konkurse „Integruota pamoka“. Konkurso tikslas - skleisti mokytojų ir mokyklų gerąją patirtį įvairių dalykų turinio mokant anglų kalba, pasidžiaugti pasiekimais intergruotame dalyko ir užsienio kalbos mokyme bei padėti pedagogams mokytis vieniems iš kitų.  

Konkursas.pdf Konkursas.pdf
Size : 406.353 Kb
Type : pdf

2012 05 22

Paroda „Mokykla 2011“ pranoko visus lūkesčius, tad „Mokykla 2012“ planuojama dar didesnė ir įvairesnė, apimanti ikimokyklinį, pradinį, pagrindinį bei vidurinį ugdymą
Kviečiame susipažinti su parodoje pristatomomis naujovėmis ne tik mokytojus, mokinius ir jų tėvelius, bet ir mokyklos administraciją, savivaldybių švietimo atstovus, kurie labai prisideda tiek prie dvasinės, tiek prie materialinės mokyklų gerovės kūrimo. 

Plačiau... 

2012 05 21

Bendradarbiavimas su dalykų mokytojų asociacijomis – kokybinės partnerystės pavyzdys

Gegužės 15 d. švietimo bendruomenių asociacijos, laimėjusios projektų rėmimo konkursą, pasirašė finansavimo sutartis su Ugdymo plėtotės centru (UPC). Asociacijų projektams įgyvendinti skirta nuo 2 iki 5 tūkst. litų, o projektuose numatytos veiklos turės būti atliktos iki 2012 m. lapkričio 15 d. 

Plačiau... 

Konkurso 2012 apžvalga.pps Konkurso 2012 apžvalga.pps
Size : 122.5 Kb
Type : pps
Veiklos 2012.pps Veiklos 2012.pps
Size : 2964 Kb
Type : pps
Ataskaitos forma.xls Ataskaitos forma.xls
Size : 243.5 Kb
Type : xls
Pavedimu ataskaita.xls Pavedimu ataskaita.xls
Size : 43 Kb
Type : xls

2012 05 18

Kviečiame į konferenciją ,,Kalbos, kultūra, globalizacija", kuri vyks š.m. birželio 4-5 dienomis Vilniuje.  

Konferencija.pdf Konferencija.pdf
Size : 118.96 Kb
Type : pdf

2012 05 04

Jau trečius metus Ugdymo plėtotės centras (UPC) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) organizuoja švietimo bendruomenių asociacijų projektų rėmimo konkursą. Šių metų konkurso tikslai – paskatinti švietimo bendruomenių asociacijas ieškoti efektyvių būdų skleisti ugdymo turinio individualizavimo, mokinių pasiekimų vertinimo, informacinių technologijų ir kitų mokomųjų dalykų integravimo gerąją patirtį, rengti/kurti metodinę medžiagą bei mokymo priemones, padedančias mokytojui dirbti kūrybiškiau.

Plačiau... 

2012 04 11

Švietimo ir mokslo ministerija, būdama atsakinga už bendrai finansuojamus iš 2007 - 2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšų projektus švietimo ir mokslo sektoriuje, rengia virtualią projektų mugę.

Virtualios projektų mugės tikslas - pristatyti švietimo bendruomenei ir plačiajai visuomenei ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamų projektų visumą ir sudaryti sąlygas išsamiau susipažinti su projektais bei jų rezultatais.

 Plačiau... 

2012 04 11

Startavo nauja Ugdymo plėtotės centro Partnerysčių tinklų projekto svetainė.   

Make a Free Website with Yola.