Socialiniai pedagogai kūrė, dalijosi ir tobulėjo

Gegužės 14–15 d. Šiaulių krašto socialinių pedagogų asociacija, įgyvendindama programą „Kurk, dalinkis ir tobulėk“, laimėjusią Švietimo bendruomenių asociacijų stiprinimo programų finansavimo 2014 metais konkursą, organizavo edukacinę stovyklą.

Šiaulių krašto socialinių pedagogų asociacija, jungianti Šiaulių miesto ir rajono socioedukacinio darbo specialistus, įgyvendindama programą „Kurk, dalinkis ir tobulėk“, dvi dienas dalijosi gerąja patirtimi, dalyvavo asociacijos partnerio Šiaulių universiteto lektorių seminaruose, planavo būsimas veiklas, diskutavo apie socialinio pedagogo pareigybės situaciją Baltijos šalyse, pasirašė po kreipimosi laišku dėl socialinio pedagogo pareigybės išsaugojimo Estijos bendrojo lavinimo mokyklose. Pasidalyta geroji patirtis bus susisteminta ir išleista elektrone laikmena kaip metodinė priemonė.

Programos vadovė Šiaulių „Juventos“ progimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Rasa Karžinauskienė džiaugėsi, jog programa „Kurk, dalinkis ir tobulėk“, sustiprino Šiaulių krašto socialinių pedagogų asociaciją kaip bendruomenę, paskatino atsirasti naujų iniciatyvų dėl gerosios patirties sklaidos, praplėtė programos dalyvių profesines ir asmenines kompetencijas, o jos labai svarbios siekiant ugdymo kokybės.

Džiaugiamės dideliu Šiaulių miesto ir rajono socialinių pedagogų susidomėjimu ir aktyviu dalyvavimu asociacijos vykdomoje veikloje, iniciatyvose. 

Laura Martusevičienė,
Šiaulių krašto socialinių pedagogų asociacijos prezidentė


Renginio akimirkos:

Make a Free Website with Yola.